Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Механіко-математичний факультет

КАФЕДРА МАТЕМАТИЧНОЇ ФІЗИКИ

Гап'як Ігор Васильович Кандидат фізико-математичних наук

Асистент


Основна інформація

В 2009 році закінчив  механіко-математичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка, спеціалізувався по кафедрі математичної фізики.

З 2009 року по 2012 рік  - аспірант кафедри математичної фізики.

З 2012 року працює асистентом кафедри математичної фізики.

В 2013 році успішно захистив кандидатську дисертацію “Кінетичні рівняння систем пружних куль та властивості їх роз’язків” (науковий керівник - доктор фізико-математичних наук, професор В.І. Герасименко).

В 2014 році став лауреатом премії Президента України для молодих вчених за цикл наукових праць “Функціонально-аналітичні методи в сучасній теорії нелінійних динамічних систем та їх застосування”.


Наукова діяльність

Наукові інтереси стосуються теорії кінетичних рівнянь, зокрема, кінетичних рівнянь Больцмана, Енскога та Фоккера—Планка. Автор більше 20 наукових праць. В 2013 році успішно захистив кандидатську дисертацію “Кінетичні рівняння систем пружних куль та властивості їх роз’язків” (науковий керівник - доктор фізико-математичних наук, професор В.І. Герасименко).

Викладацька робота

Проводить практичні та лабораторні заняття для студентів механіко-математичного факультету з нормативних курсів “Методи обчислень“, “Інформатика та програмування“, "Прикладні програми" та веде спеціальний курс для студентів кафери математичної фізики. Керує магістерськими, бакалаврськими та курсовими роботами студентів кафедри математичної фізики.

Контакти

Робоче місце: пр. Глушкова 4Е, корпус механіко-математичного факультету, кім. 216 Email: igapyak@gmail.com