Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Механіко-математичний факультет

КАФЕДРА МАТЕМАТИЧНОЇ ФІЗИКИ

Довгий Борис Павлович Кандидат фізико-математичних наук

Доцент


Основна інформація

В 1973 році закінчив факультет кібернетики Київського державного університету ім. Т.Г.Шевченка. В 1985 році захистив кандидатську дисертацію “Деякі методи розв’язання крайових задач нелінійної оптики ” (наукові керівники – доктор фізико-математичних наук, професор А.А.Глущенко та доктор фізико-математичних наук, професор В.Л.Стрижевський). В 1973-1975 роках працював в Інформаційно-обчислювальному центрі Київського університету. В 1975-1985 роках працював на кафедрі загальної математики механіко-математичного факультету. З 1985 року працює на посаді доцента кафедри математичної фізики.

Читає лекції з нормативних курсів “Інформатика і програмування”, “Методи обчислень” та спеціальні курси “Розв’язання операторних рівнянь”, “Автоматизовані системи управління”, “Комп’ютерне моделювання в економіці” для студентів механіко-математичного та фізичного факультетів. Керує магістерськими, дипломними, бакалаврськими та курсовими роботами студентів кафедри математичної фізики.

Наукові інтереси стосуються застосування методів обчислювальної математики до розв’язання крайових задач нелінійної оптики та прикладних задач економічної теорії.

Автор більше 40 наукових та низки навчально-методичних праць для студентів механіко-математичного факультету.


Наукова діяльність


Викладацька робота


Контакти

Робоче місце: пр. Глушкова 4Е, корпус механіко-математичного факультету, кім. 216